• -Forumdan sat─▒n al─▒nan 2. el ├╝r├╝nler forum i├žinde veya d─▒┼č─▒nda ├╝zerine k├ór eklenerek sat─▒lamaz. Bu durumun tespiti halinde ├╝ye forumdan 1 hafta s├╝re ile uzakla┼čt─▒r─▒l─▒r ve sat─▒┼č forumlar─▒na giri┼čleri 3 ay s├╝re ile yasaklan─▒r. Bu ihlalin tekrar─▒ halinde ├╝ye forumdan 1 ay uzakla┼čt─▒r─▒l─▒r ve sat─▒┼č forumlar─▒na giri┼či 6 ay s├╝re ile yasaklan─▒r. Bu kural─▒n 3. kez ihlal edilmesi halinde ├╝ye forumdan kal─▒c─▒ olarak uzakla┼čt─▒r─▒l─▒r.
  • Tum uyelerimizin Dikkatine.. Forumun Yeni Adresi: https://www.esfvape.eu/
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kay─▒t Ol

Aran

E-sigara Merakl─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
29 Eki 2020
Tepkime puan─▒
135
┼×ehir
Sakarya
Yerinizi bizde alal─▒m ­čśő­čśő

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
  • Ba┼čar─▒l─▒
Tepkiler: Hattori Hanzo

UslanmaM

E-sigara Merakl─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
28 Mar 2023
Tepkime puan─▒
109
Ya┼č
43
┼×ehir
Mu─čla
Peki hangi kimya ┼čirketinden alsak ┼čuan i├žin pastahane likitleri g├╝zel olur ve daha uzun dayan─▒r?

Veya ┼čunu ┼čuradan bunu buradan alal─▒m gibi mi belirlesek?

Playbonestar

E-Sigara Acemi
Kat─▒l─▒m
16 Oca 2021
Tepkime puan─▒
516
Ya┼č
40
┼×ehir
Ankara
Tedarikcilerimiz iyidir. Onun d─▒┼č─▒nda Mixle, Vela, Falcon tavsiye edebilirim. Safir ve golden kimyan─▒n da seveni var. Deneyerek buluyoruz. Hangi nbase ile demledi─činiz de fark ediyor.

• Be─čendim
Tepkiler: UslanmaM

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
Golden son zamanlarda muhte┼čem buzdu. Trebeca'd bile kulland─▒klar─▒ ┼čeker tele yap─▒┼č─▒yor yan─▒k ┼čeker tad─▒ geliyor 2. tank'dan sonra. Safir de ayn─▒ diyebilirim. Mixle denedim demlendi─či zaman g├Ârece─čiz o ne durumda olacak. San─▒r─▒m bu gidi┼čle tekil aroma alaca─č─▒z

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
Kesin Denemelisin:
Shortbread Biscuit
─░├žeri─či:
─░ki farkl─▒ bisk├╝vi ve ├že┼čitli kremalar─▒n muhte┼čem
birlikteli─či. Bask─▒n bir b├╝skivi alt─▒nda yatan yumu┼čak
s├╝tl├╝ kremalar ile p├╝r├╝zs├╝z bir lezzet oldu.

Bir Daha Almam:

Golden'dan muffin man
Tavsiyeye ihtiyac─▒m var:

S├╝tl├╝ P├╝skevit, tar├ž─▒ns─▒z

mhmtydnz

E-Sigara Tiryaki
Kat─▒l─▒m
23 Kas 2022
Tepkime puan─▒
2,743
┼×ehir
WestWorld
Golden son zamanlarda muhte┼čem buzdu. Trebeca'd bile kulland─▒klar─▒ ┼čeker tele yap─▒┼č─▒yor yan─▒k ┼čeker tad─▒ geliyor 2. tank'dan sonra. Safir de ayn─▒ diyebilirim. Mixle denedim demlendi─či zaman g├Ârece─čiz o ne durumda olacak. San─▒r─▒m bu gidi┼čle tekil aroma alaca─č─▒z
Safirden son sipari┼čimdeki ananas facias─▒ndan sonra tereddut ediyorum ama capella nar siparis etmeyi d├╝s├╝nuyorum bu sefer.

• Be─čendim
Tepkiler: The Man

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
Safirden son sipari┼čimdeki ananas facias─▒ndan sonra tereddut ediyorum ama capella nar siparis etmeyi d├╝s├╝nuyorum bu sefer.
safir hediye olarak flip flop lychee g├Ândermi┼č, mentol severseniz e─čer fena de─čil. Ben hi├ž sevmeme ra─čmen ho┼čuma gitti. Mtl'den ziyede dl i├žin daha uygun gibi

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
Mixle'nin Boss Reserve'ini ├žok be─čendim. D├╝┼č├╝k kullan─▒m oran─▒ ve dengeli aromalar─▒ ho┼čuma gitti. Sevenine tavsiye edebilirim

mhmtydnz

E-Sigara Tiryaki
Kat─▒l─▒m
23 Kas 2022
Tepkime puan─▒
2,743
┼×ehir
WestWorld
safir hediye olarak flip flop lychee g├Ândermi┼č, mentol severseniz e─čer fena de─čil. Ben hi├ž sevmeme ra─čmen ho┼čuma gitti. Mtl'den ziyede dl i├žin daha uygun gibi
Te┼čekk├╝rler hocam. Ez duz it ve azulberry ald─▒m demleniyor. Hediye olarak da kanzi g├Ândermi┼čler. Yak─▒n tatlar gibi geldi hen├╝z kullanmad─▒m ama. Azulberry ├žok iyi kokuyor ama onu belirtmeliyim :)

• Ba┼čar─▒l─▒

mhmtydnz

E-Sigara Tiryaki
Kat─▒l─▒m
23 Kas 2022
Tepkime puan─▒
2,743
┼×ehir
WestWorld
  • Haha

The Man

E-Sigara Kullan─▒c─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2017
Tepkime puan─▒
504
┼×ehir
Ankara
Te┼čekk├╝rler hocam. Ez duz it ve azulberry ald─▒m demleniyor. Hediye olarak da kanzi g├Ândermi┼čler. Yak─▒n tatlar gibi geldi hen├╝z kullanmad─▒m ama. Azulberry ├žok iyi kokuyor ama onu belirtmeliyim :)
Krema ve meyve bir araya gelince ger├žekten g├╝zel oluyor deneme listeme ekledim hocam i┼čtah─▒m kabard─▒ :D

Nabu

E-sigara Merakl─▒s─▒
Kat─▒l─▒m
14 Eki 2022
Tepkime puan─▒
1
Ya┼č
36
┼×ehir
ANTALYA
Arkada┼člar bana diy kit (pastane aromas─▒) birde yumu┼čak i├žim 0mg yada 1mg nic Nbase tavsiyesi verirmisiniz.

Labuda

E-Sigara G├╝ru
ESF G├╝ru
ESF Profes├Âr
ESF Tecr├╝beli
Kat─▒l─▒m
17 Mar 2013
Tepkime puan─▒
9,649
Ya┼č
59
┼×ehir